Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Zespół

Poznaj zespół

W naszym zespole zgromadzliśmy osoby, które z pasją tworzą Witkaca i wspierają naszych partnerów. Zapraszamy do kontaktu z nami!

 • Marcin Dadel

  Prezes

  Prezes Zarządu Witkac.pl odpowiedzialny za obsługę naszych klientów. Doświadczony samorządowiec i pozarządowiec skupiający się na wprowadzaniu rozwiązań na rzecz społeczeństwa obywatelskiego, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i innowacji (współtwórca portalu www.ngo.pl). Radny i przewodniczący Komisji Budżetu Rady Miejskiej w Słupsku, były członek Rady Działalności Pożytku Publicznego przy MPiPS oraz współpracownik Kancelarii Prezydenta RP.

 • Grzegorz Basarab

  Marketing

  Członek Zarządu Witkac.pl odpowiedzialny za nawiązywanie współpracy z klientam, partnerami i kontrahentami. Współautor i koordynator kompleksowych projektów społecznych na rzecz współpracy samorządów i organizacji pozarządowych. Animator społeczności lokalnych i trener umiejętności projektowych. Wiceprezes Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku, aktywista nieformalnej grupy Witkacy Cacy Cacy, współtwórca Pomorskiej Sieci Centrów Organizacji Pozarządowych.

 • Daniel Jursza

  Developer

  Członek Zarządu Witkac.pl odpowiedzialny za dział IT. Informatyk i programista, koordynator zespołów developerskich z 25 letnim stażem. Prezes Zarządu Infocity Sp. z o.o., zajmującej się wytwarzaniem oprogramowania oraz projektowaniem stron internetowych. Współwłaściciel firm OptiNav i OptiMedi wdrażających nowoczesne technologie wizyjne w przemyśle i medycynie. Autor oprogramowania m.in. dla Europejskiej Agencji Kosmicznej.

 • Agnieszka Wojtala

  Obsługa klientów

  Specjalistka wspierająca naszych klientów w obsłudze systemu Witkac.pl. Jest również zaangażowana w rozwój tej platformy. Umiejętności praktyczne i doświadczenie gromadziła przez ostatnie 2 lata obsługując klientów i kooperantów ośrodka pomocy rodzinie oraz angażując się w działalność słupskiego oddziału Stowarzyszenia im. św. Brata Alberta. Udzielanie wsparcia zgodnie z potrzebami klientów traktuje jako szansę rozwoju własnych kompetencji.

 • Marcin Tobis

  Obsługa klientów, Sprzedaż

  Specjalista wspierający naszych klientów w obsłudze systemu Witkac.pl, zaangażowany w rozwój platformy. Autor instrukcji obsługi systemu oraz sekcji z najczęściej zadawanymi przez klientów pytaniami i odpowiedziami. Odpowiedzialny za przetwarzanie danych osobowych gromadzonych w Witkacu. Wspiera nasz zespół trzymając pieczę nad sprawami kancelaryjnymi i biurowymi.

 • Krzysztof Chomicz

  Developer

  Inżynier telekomunikacji cyfrowej, wiedzę i tytuł zdobył na Politechnice Koszalińskiej. Zajmuje się obsługą techniczną i wdrażaniem usprawnień w systemie Witkac.pl. Programista aplikacji internetowych z ponad 10 letnim doświadczeniem. Nasz specjalista w zakresie konfiguracji i obsługi sprzętu teleinformatyczngo. Nowoczesne technologie i programowanie to jego życiowe pasje. Swój wolny czas lubi spędzać na szlakach pieszorowerowych.

 • Joanna Pawłaszek

  Designer

  Specjalistka w zakresie projektowania, animowania i programowania grafiki, reklam, interfejsów aplikacji i kompletnych witryn internetowych. W naszym zespole odpowiedzialna za projektowanie materiałów promocyjnych, elementów interfejsu systemu i firmowej witryny. Swoje umiejętności wykorzystuje i poszerza od 17 lat, a w tym czasie współpracowała m.in. z firmą Gadu-Gadu i gazetami “Giełda Smochodowa” oraz “Auto Market Truck”.

 • Mikołaj Smolarz

  Developer

  Programista tworzący i przebudowujący moduły systemu Witkac.pl po stronie backendu i frontendu. Skoncentrowany na technicznych aspektach działania naszej platformy, szybko i skutecznie wdraża najbardziej skomplikowane rozwiązania informatyczne. Absolwent informacji naukowej i bibliotekoznawstwa oraz filologii angielskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Dołącz do zespołu Witkac. Wyślij Swoje CV! Ok, zrobię to!